Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse alimentare organizare ”Ziua Eroilor”

Număr anunț
DA20378679
Autoritate contractantă
COMUNA MASTACANI (PRIMARIA MASTACANI) (CUI 4322254)
Furnizor / câștigător
RODMIH COMPANY SRL (CUI 9934912)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408,50 RON
Valoare atribuită
408,50 RON
Data publicării
17.05.2018 17:37
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

408,50 RON

din 408,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.