Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale electrice

Număr anunț
DA20383226
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233,80 RON
Valoare atribuită
233,80 RON
Data publicării
18.05.2018 10:42
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233,80 RON

din 233,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.