Ofertă acceptată Cumpărare directă

Semanatoare manuala cu discuri MINIMISTRAL

Număr anunț
DA20366058
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI RO2008426)
Furnizor / câștigător
MAGNET CENTER S.R.L. (CUI RO24813531)
Cod CPV
16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
743,70 RON
Valoare atribuită
743,70 RON
Data publicării
17.05.2018 08:03
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,70 RON

din 743,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.