Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie DACIA LOGAN conform deviz nr. 2166
- Număr anunț
- DA20351330
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- RTA CARS & HOME DESIGN SRL (CUI RO25303220)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.512,01 RON
- Valoare atribuită
- 6.512,01 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 07:26
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.512,01 RON
din 6.512,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro