Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie produse pentru intretinere spatii verzi in comuna Marpod
- Număr anunț
- DA20339955
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI MARPOD (CUI 4480238)
- Furnizor / câștigător
- DASILVA ROM S.R.L. (CUI RO16659610)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.521,90 RON
- Valoare finală
- 1.521,90 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 10:12
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.