Ofertă refuzată Cumpărare directă

CUMPARARE DIRECTA

Număr anunț
DA20329082
Autoritate contractantă
SC SERVICII CL SALISTE SRL (CUI RO17181335)
Furnizor / câștigător
TRANS CVR EMILIANOS (CUI RO14252296)
Cod CPV
44167100-9 · Racorduri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.553,25 RON
Valoare finală
1.553,25 RON
Data publicării
14.05.2018 12:27
Data finalizării
18.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.