Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet sistem scurgere

Număr anunț
DA20377608
Autoritate contractantă
COMUNA GHEORGHE DOJA MURES (CUI 4436860)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI RO3563696)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.572,91 RON
Valoare finală
1.572,91 RON
Data publicării
17.05.2018 15:33
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.