Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese necesare pentru reparatie motounealta Husqvarna

Număr anunț
DA20384240
Autoritate contractantă
Comuna Matei (CUI 4427056)
Furnizor / câștigător
GHEORGHITA COM S.R.L. (CUI RO12980420)
Cod CPV
19722000-3 · Fir cu rezistenta mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390,75 RON
Valoare atribuită
390,75 RON
Data publicării
18.05.2018 11:14
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390,75 RON

din 390,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.