Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Foi de concurs -foaia 1 si foaia 2 pentru bacalaureat si evaluare nationala
- Număr anunț
- DA20376025
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN SALAJ (CUI 5546225)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO-PRINT S.R.L. (CUI RO15343139)
- Cod CPV
- 22822200-0 · Formulare comerciale necontinue (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.475 RON
- Valoare atribuită
- 7.475 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 14:29
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.475 RON
din 7.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro