Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta si implementare cerinte Regulament General de Protectia Datelor

Număr anunț
DA20370316
Autoritate contractantă
COMUNA FARCASA (CUI 2614171)
Furnizor / câștigător
ICBC COMPANY SRL (CUI 37960534)
Cod CPV
72220000-3 · Servicii de consultanta privind sistemele informatice si servicii de consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.320 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
17.05.2018 11:00
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 6.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.