Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie Subaru Forester

Număr anunț
DA20312465
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC CIUCAS R.A. (CUI RO18333164)
Furnizor / câștigător
AUTO-KINO SRL (CUI 13942239)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
996,45 RON
Valoare atribuită
996,45 RON
Data publicării
11.05.2018 10:31
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

996,45 RON

din 996,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.