Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 24,8% sub estimat
Pahar alb, PP, 200ml
- Număr anunț
- DA20376773
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 39221123-5 · Pahare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5 RON
- Valoare atribuită
- 3,76 RON 24,8% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2018 14:58
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3,76 RON
din 5 RON estimat
24,8%
Adjudecat la 75,2% din estimat · economie 1,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.