Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet carti nivel primar

Număr anunț
DA20372395
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII SERBAUTI (CUI 16093804)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.268,57 RON
Valoare atribuită
1.268,57 RON
Data publicării
17.05.2018 12:14
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.268,57 RON

din 1.268,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.