Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanţă implementare şi tranziţie sist. management, în conformitate cu SR EN ISO 9001:2015

Număr anunț
DA20376835
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CERNAVODA (CUI 4304754)
Furnizor / câștigător
GICĂ VLADIMIR-VICTOR - BIROU CONSULTANŢĂ IMPLEMENTARE SISTEME DE MANAGEMENT (CUI 21400840)
Cod CPV
72224200-3 · Servicii de planificare a asigurarii calitatii sistemelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
17.05.2018 15:00
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.