Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sac pt aspirator uscat/umed KARCHER WD 4 EU-I/Premium

Număr anunț
DA20377301
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4506931)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19,33 RON
Valoare atribuită
19,33 RON
Data publicării
17.05.2018 15:19
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19,33 RON

din 19,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.