Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NPK 16:16:16 Azomures sac 50kg
- Număr anunț
- DA20357832
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- ECO-PLANT SRL (CUI RO5099283)
- Cod CPV
- 24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 788,90 RON
- Valoare atribuită
- 788,90 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 11:54
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
788,90 RON
din 788,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro