Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER TYPE 1230D 885094/842015 9K 260G ORIGINAL RICOH AFICIO 2015/GESTETNER DSM615
- Număr anunț
- DA20383747
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111,67 RON
- Valoare atribuită
- 111,67 RON
- Data publicării
- 18.05.2018 10:59
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
111,67 RON
din 111,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro