Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drum unit Canon IR2016 / IR2018 - C-EXV14

Număr anunț
DA20383046
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843426)
Furnizor / câștigător
MERGAB SERV SRL (CUI RO6288353)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
780 RON
Valoare atribuită
780 RON
Data publicării
18.05.2018 10:35
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

780 RON

din 780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.