- Număr anunț
- DA20377593
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0999 BUCURESTI (CUI 4267290)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.123,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.141,28 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 15:32
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 15:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.141,28 RON
din 1.123,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro