Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie consumabile pentru proiectul ''Imbunatatirea procesului de management in cadrul UAT Mun. D

Număr anunț
DA20366809
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
SYSTEMTIM TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO18114296)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.888,09 RON
Valoare atribuită
4.888,09 RON
Data publicării
17.05.2018 08:54
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.888,09 RON

din 4.888,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.