Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plic TB 4 ,Alb/Maro

Număr anunț
DA20381632
Autoritate contractantă
Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor (CUI 20329980)
Furnizor / câștigător
TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI RO24332317)
Cod CPV
30199712-4 · Plicuri fara fereastra imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150 RON
Valoare atribuită
3.150 RON
Data publicării
18.05.2018 09:51
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.150 RON

din 3.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.