Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie

Număr anunț
DA20380913
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,02 RON
Valoare atribuită
168,02 RON
Data publicării
18.05.2018 09:25
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,02 RON

din 168,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.