Ofertă acceptată Cumpărare directă

articole papetarie

Număr anunț
DA20375907
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala George Valsan (CUI 24018218)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425,21 RON
Valoare atribuită
425,21 RON
Data publicării
17.05.2018 14:24
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,21 RON

din 425,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.