Atribuită Cumpărare directă

PACHET CIZME SI MANUSI

Număr anunț
DA36240881
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
Asociatia Zece Fix - Unitate Protejata Autorizata (CUI 48910361)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.632 RON
Data publicării
02.08.2024 14:29
Data finalizării
07.08.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.632 RON