Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fujifilm Hartie foto Instax mini 2x10 buc 54x86mm

Număr anunț
DA20379699
Autoritate contractantă
TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
Furnizor / câștigător
GIMEX SOLUTIONS SRL (CUI 28940333)
Cod CPV
24931000-9 · Placi si filme fotografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258,48 RON
Valoare atribuită
258,48 RON
Data publicării
18.05.2018 08:30
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258,48 RON

din 258,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.