Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executare instalatie electrica interioara la Scoala Gimnaziala nr.1 din Diosig
- Număr anunț
- DA20370777
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr. 1 Diosig (CUI 19386493)
- Furnizor / câștigător
- INTER-PAL SERVICII SRL (CUI RO5181536)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.955,49 RON
- Valoare atribuită
- 12.955,49 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 11:15
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.955,49 RON
din 12.955,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro