Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 20,2% sub estimat

BUZIL Bucasan Trendy detergent detartrant puternic acid PH0,5 1L

Număr anunț
DA20376720
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
Furnizor / câștigător
BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89,25 RON
Valoare atribuită
71,25 RON 20,2% sub estimat
Data publicării
17.05.2018 14:56
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,25 RON

din 89,25 RON estimat 20,2%

Adjudecat la 79,8% din estimat · economie 18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.