Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de efectuare a analizei de risc la securitatea fizica

Număr anunț
DA20362983
Autoritate contractantă
Comuna Draguseni (Consiliul local Draguseni Iasi) (CUI 16449937)
Furnizor / câștigător
FANDACHE COSTEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 36825432)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
16.05.2018 14:47
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.