Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tub prelungitor opac ( negru ) , steril , pentru lipide sau substante fotosensibile
- Număr anunț
- DA20353098
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 982,30 RON
- Valoare atribuită
- 982,30 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 09:25
- Termen limită
- 23.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
982,30 RON
din 982,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro