Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie regulator de vacuum - Statia de clor CALARASI

Număr anunț
DA20365927
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
SIALCO TRADING SRL (CUI RO5247150)
Cod CPV
42993200-5 · Instalatie de dozare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.137,30 RON
Valoare atribuită
5.137,30 RON
Data publicării
17.05.2018 07:46
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 07:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.137,30 RON

din 5.137,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.