Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIONARE Cablu electrocauter Optima pentru electrod neutru
- Număr anunț
- DA20357315
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 44320000-9 · Cabluri si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660 RON
- Valoare atribuită
- 779,94 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 11:37
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
779,94 RON
din 660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro