Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de Certificare ISO 9001:2015 - Audit Supraveghere

Număr anunț
DA20352411
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MOLDOVA NOUA (CUI 3228195)
Furnizor / câștigător
TUV AUSTRIA ROMANIA SRL (CUI RO19231430)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare finală
4.200 RON
Data publicării
16.05.2018 09:00
Data finalizării
18.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.