Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie tehnica grup electrogen Gebas A70RW-C
- Număr anunț
- DA20370902
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "General Eremia Grigorescu" al judetului Galati (CUI 3655870)
- Furnizor / câștigător
- ENERGEN ROMANIA S.R.L. (CUI RO34147856)
- Cod CPV
- 50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.790 RON
- Valoare atribuită
- 1.790 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 11:19
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.790 RON
din 1.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro