Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa originala fara PVC Infusomat Space-ORIGINAL INFUSOMAT SPACE LINE PVC free Space Cod 8700095SP

Număr anunț
DA20383419
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33194100-7 · Aparate si instrumente pentru perfuzie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.447,20 RON
Valoare atribuită
3.447,20 RON
Data publicării
18.05.2018 10:48
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.447,20 RON

din 3.447,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.