Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amoxiplus 875 mg/125mg X14 cpr(AMOXICILINA+AC CLAVULANIC/AUGMENTIN 1g

Număr anunț
DA20378199
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398,80 RON
Valoare atribuită
398,80 RON
Data publicării
17.05.2018 16:06
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 16:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398,80 RON

din 398,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.