Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tropicamida Rompharm 0.5% pic.oft-sol*1fl*10ml (TROPICAMIDUM) - 184563464

Număr anunț
DA20374270
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,17 RON
Valoare atribuită
249,17 RON
Data publicării
17.05.2018 13:25
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,17 RON

din 249,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.