Ofertă acceptată Cumpărare directă

Symphoral 10mg*10cpr (LORATADINUM) - 6881

Număr anunț
DA20359189
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,60 RON
Valoare atribuită
161,60 RON
Data publicării
16.05.2018 12:39
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,60 RON

din 161,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.