Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Venofer 100mg fer/5ml sol.inj/ perf*5f*5ml (COMPLEX DE HIDROXID DE FER (III) SUCROZA) - 184563487
- Număr anunț
- DA20356192
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.167 RON
- Valoare atribuită
- 7.167 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 11:04
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.167 RON
din 7.167 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro