Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare pachet in Mon.Oficial P. a 6-a +ziar national

Număr anunț
DA20376868
Autoritate contractantă
COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,23 RON
Valoare atribuită
588,23 RON
Data publicării
17.05.2018 15:02
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
17.05.2018 19:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,23 RON

din 588,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.