Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Parapet plastic tip New Jersey alb 650 / 1000mm – lungime cu piesa de legătură 120 L – volumul inter
- Număr anunț
- DA20348670
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- VESTA INVESTMENT SRL (CUI RO5891142)
- Cod CPV
- 34928110-2 · Parapete rutiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.360 RON
- Valoare atribuită
- 1.360 RON
- Data publicării
- 15.05.2018 14:57
- Termen limită
- 21.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.360 RON
din 1.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro