Ofertă acceptată Cumpărare directă

Topogan drept cu scara, acoperis si tunel si Topogan drept (4,5 L) cu scara, acoperis si tunel

Număr anunț
DA20353109
Autoritate contractantă
COMUNA BOGATI (PRIMARIA) (CUI 4971987)
Furnizor / câștigător
LENUŢA TOP METAL SRL (CUI 31502600)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
16.05.2018 09:26
Termen limită
22.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.