Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 35,7% sub estimat

LAVETE UNIVERSALE 5/set

Număr anunț
DA20385826
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA REGINA MARIA ARAD (CUI 28312452)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,60 RON
Valoare atribuită
3,60 RON 35,7% sub estimat
Data publicării
18.05.2018 12:07
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,60 RON

din 5,60 RON estimat 35,7%

Adjudecat la 64,3% din estimat · economie 2,00 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.