Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRIGIDER 2 USI+TIMBRU VERDE , FINLUX GN2601/GN263

Număr anunț
DA20381306
Autoritate contractantă
SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA (CUI 2845125)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.058,64 RON
Valoare atribuită
1.058,64 RON
Data publicării
18.05.2018 09:39
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.058,64 RON

din 1.058,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.