Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACVARIU : 200 X 55.50 X 70

Număr anunț
DA20378793
Autoritate contractantă
OPERA COMICA PENTRU COPII (CUI 15263455)
Furnizor / câștigător
CORALIS M 2000 SRL (CUI RO12664185)
Cod CPV
39298800-5 · Acvarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.885 RON
Valoare atribuită
1.885 RON
Data publicării
17.05.2018 18:29
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.885 RON

din 1.885 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.