Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plasa umbrire, verde - conform anunt publicitat nr. ADV1010621
- Număr anunț
- DA20373531
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CALARASI (CUI 15425336)
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
- Cod CPV
- 39541200-8 · Plase textile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130,50 RON
- Valoare atribuită
- 130,50 RON
- Data publicării
- 17.05.2018 13:01
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130,50 RON
din 130,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro