Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banca din lemn cu cadru metalic
- Număr anunț
- DA20363133
- Autoritate contractantă
- Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
- Furnizor / câștigător
- HOLDING TSB SAVINESTI (CUI 37587215)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 16.05.2018 14:52
- Termen limită
- 22.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.05.2018 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.800 RON
din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro