Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari pentru Reparatie Imprejmuire aferenta CSEIR ROMAN, NEAMT

Număr anunț
DA20336977
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 2613893)
Furnizor / câștigător
LAURIAN CONSTRUCT DESIGN (CUI 36270382)
Cod CPV
45454100-5 · Lucrari de restaurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181.850,89 RON
Valoare atribuită
181.850,89 RON
Data publicării
15.05.2018 07:50
Termen limită
20.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181.850,89 RON

din 181.850,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.