Ofertă acceptată Cumpărare directă

SRCF CRAIOVA - OSB-3 2500X1250X15MM

Număr anunț
DA20363208
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44191000-5 · Diverse materiale de constructii din lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
886,76 RON
Valoare atribuită
886,76 RON
Data publicării
16.05.2018 14:55
Termen limită
21.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

886,76 RON

din 886,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.