Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT DE ETANSARE MECANICA BB3 D 35 mm pentru pompe similar Burgmann MG1/35-Z

Număr anunț
DA20387221
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
TEHNOCOM LIV SRL (CUI RO17179246)
Cod CPV
44425200-7 · Garnituri de cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,50 RON
Valoare atribuită
349,50 RON
Data publicării
18.05.2018 12:59
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,50 RON

din 349,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.