Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set placute strunjire Seco

Număr anunț
DA20386932
Autoritate contractantă
S.C. PRELCET SA (CUI RO24423199)
Furnizor / câștigător
NEW ENGINEERING SERVICES SRL (CUI RO17877044)
Cod CPV
42674000-1 · Piese si accesorii de masini-unelte pentru prelucrarea metalelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.820,37 RON
Valoare atribuită
5.820,37 RON
Data publicării
18.05.2018 12:48
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
18.05.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.820,37 RON

din 5.820,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.